Teamindelingen NGF Competitie 2007

Heren 1
Selectie: Sander Blom, Elmer Bol, Nils Compier, Clé Hoge, Ard Muijsson, Maarten Roeleveld (captain) en Geert Jan van Rijn.
Heren 1 speelt 2e klasse (poule H12) en is ingedeeld met Haarlemmermeersche, Kagerzoom, Purmerend en Rozenstein.

Heren 2
Selectie: John Baker, Rens Buik, Hans Hulleman, René Krijt, Dingeman Leijdens (captain) en Willem Rijgersberg.
Heren 2 speelt reserve 4e klasse (poule H128) en is ingedeeld met Houtrak 7, Oude Maas 4, Westfriese 2 en Zaanse 2.

Heren 3
Selectie: Ivo Albrecht, Eddy Chan, Eric Pool, Ton van Schie, Erik van Tielraden, Harry Visser en Petro Walters (captain).
Heren 3 speelt reserve 4e klasse (poule H120) en is ingedeeld met Hilversumsche 5, Houtrak 6, Spaarnwoude 3 en Zeegersloot 3.

Heren 4
Adrie Aalbers, Frits de Haan, Erik Hoogeveen, Oscar Rolsma, Ian Ruinen en Erwin Verwer (captain).
Heren 4 speelt reserve 5e klasse (poule H131) en is ingedeeld met Amelisweerd 6, Edda Huzid 3, Goyer 3 en Zeegersloot 6.

Heren 5
Tom Been, Freek Bruikman, Gert-Jan de Graaff, Pieter de Graaff, Ricardo de Haan (captain), Tim Schut en Raymond Slootweg.
Heren 4 speelt reserve 5e klasse (poule H139) en is ingedeeld met Kennemer 5, Kralingen 3, Kleiburg 3 en Rijckevorsel 3.

Dames 1
Wies Collignon, Ellen Hasenbosch, Jacobien Frijters, Marjon Verstoep, Carola Vidor en Lilian van der Vloed (captaine).
Dames 1 speelt 2e klasse (poule D8) en is ingedeeld met Capelle, Domburg, Goese en Zoetermeer.

Dames 2
Els Abma, Dominiek Diephuis, Inge Kuit, Karen Mayer, Hilly Percival, Leonie Sciarone en Laila Rosier (captaine).
Dames 2 speelt reserve 3e klasse (poule D113) en is ingedeeld met Almeerderhout 4, Houtrak 3, Kennemer 4 en Olympus 2.

 
Dames 3
Agnes Bennebroek Gravenhorst, Marianne de Beijer, Mariëtte van Empel, Annekee Hanssen, Nanette Ingen Housz, Sonja van Noort, Ariaan de Weerd-Visser (captaine) en Hilde Zegelaar.
Dames 2 speelt reserve 3e klasse (poule D112) en is ingedeeld met Haagsche 5, Hilversumsche 3, Rozenstein 3 en Zeegersloot 3.

Heren senioren 1
Bert van Batenburg, Bart Broersma, Dick Leeksma (captain), Frank Schutter, Frans Ohm en Wim Veloo.
Heren senioren 1 speelt open 3e klasse (poule P13) en is ingedeeld met Anderstein 1, Kennemer 2, Ooghduyne 1 en Purmerend 1.

Heren senioren 2
Joop Bennebroek Gravenhorst, Hans Bol, Leo van Dijk (captain), Richard Koch, Henk Maarschalk, Arthur v.d. Mark en Henk v.d. Maten.
Heren senioren 2 speelt open 4e klasse (poule P18) en is ingedeeld Capelle 2, Cromstrijen 2, Woeste Kop 1 en Wouwse Plantage 2.

Heren senioren 3
Henk Keijzer, Henk Lap, Fred Meershoek, Leo van Santen, Kho Tan (captain) Gerard v.d. Voort en Sjaak v.d. Voort.
Heren senioren 3 speelt open 4e klasse (poule P30) en is ingedeeld met Kleiburg 2, Princenbosch 3, Rijswijkse 3 en Toxandria 3.

Heren senioren 4
Ton Collignon, Theo Dietz, Gerard Duyvestein, Frank Nelwan, Frans van Noort, Ton van Rooijen, Theo Smulders, Jimmy Tjan en Hans Wiegerinck (captain).
Heren senioren 4 speelt dubeel negen afdeling (poule P216) en is ingedeeld met Nieuwegeinse 4, Noordwijkse 5, Rijswijkse 5 en Zeegersloot 5.

Dames senioren 1
Hanny Bol, Joke van Holstein, Ria Koole, An So (captaine), Barbara Verloop-Van Enschot en Simone van der Zwan-Schul.
Dames senioren 1 speelt open 3e klasse (poule M14) en is ingedeeld met Broekpolder 3, Haarlemmermeersche 2, Kennemer 3 en Noordwijkse 3.

Jeugdteam
Ivo Albrecht, Kevin Gerrits (captain), Nick Knijnenburg, Geert-Jan van Rijn, Benjamin Fledderus,  Michiel van Oijen en Epko Kuipers.
Het jeugdteam speelt open 3e klasse (poule J7) en is ingedeeld met Almkreek 1, Broekpolder 1, Oude Maas 3 en Zoetermeer 1.