Rooster van aan- en aftreden

Bestuur Datum aantreden Datum aftreden

Statutair herkiesbaar

Ronald Abma 14-11-2014 Nov 2020 Niet herkiesbaar
Luc Vlug (secr.) 18-5-2015 Mei 2018 Herkiesbaar
René Krijt (vz.) 27-9-2016 Nov 2019 Herkiesbaar
Wouter van IJzeren 27-9-2016 Nov 2019 Herkiesbaar
Ray van Blommestein 30-5-2017 Mei 2020 Herkiesbaar
Betty van Santen 14-11-2017 Nov 2020 Herkiesbaar
Evert Brouwer (pm.) 14-11-2017 Nov 2020 Herkiesbaar
       
Raad van Beroep      
Erwin Krak (vz.) 30-5-2016 Mei 2019 Herkiesbaar
Petra Gruppelaar 30-5-2013 Mei 2019 Niet herkiesbaar
Frank Hes 30-5-2013  Mei 2019  Niet herkiesbaar
       
Financiële Raad      
Nelleke Westerhof (vz.)  30-5-2017 Mei 2020 Herkiesbaar
Ton van Schie 30-5-2017 Mei 2020 Herkiesbaar
Theo Hartgring 30-5-2017 Mei 2020 Herkiesbaar
Peter Rosier 14-11-2017 Nov 2020 Herkiesbaar