Golfweek 2015 uitslagen

Slotwedstrijd zaterdag 4 juli

1ste prijs, 47 netto
Rene Krijt, Menno Ekland, Willem Beaumont, Aleid Ekland, Margarieta Krijt, Inez Beaumont
2de prijs, 48 netto
Tjibbe de Boer, G.W Buhre, Rene Folkeringa, Jan van den Ende, Ariaan Visser, Dini Duyker
3de prijs, 49 netto
Tim Lazet, Jack van Hove, Ronald Abma, Kees Collee, Else van Dixhoorn, Annemiek Collee
4de prijs, 50 netto
Peter Wijne, Henk Simonis, Kees Bakker, Marja Simonis, Ansje vd Vegte, Alice Weve
5de prijs, 50 netto
Leo Bouter, Eelke Koole, Ria Koole, Bianca Bouter, Amy Koppert, Andre Smits

Longest Drive Heren
19.0-54.0: Eelco Smaardijk
0.0-18.9: Jeroen Oosterwal
Longest Drive Dames
19.0-54.0: Gerdine van Manen
0.0-18.9: Jeanette Soeters
Neary dames
19.0-54.0: Esther Offringa
0.0-18.9: Tineke Mulder
Neary Heren
19.0-54.0: Henk Soeters
0.0-18.9: Dennis Mulder

Cross-Country II zaterdagoctend 4 juli

Dames:
1e prijs met een aftrek van 8 slagen Petra Andeweg 12 punten
2e prijs met een aftrek van 9 slagen Jenny van Poortvliet 12 punten
3e prijs met een aftrek van 5 slagen Lia Bijl 11 punten
Neary, Cato Hablé 

Heren:
1e prijs met een aftrek van 8 slagen Fred Meershoek 20 punten
2e prijs met een aftrek van 9 slagen Jamie Morling 19 punten 
3e prijs met een aftrek van 2 slagen Tim Lazet 17 punten 
Neary, Reinoud Ekhart

Bedrijvendag vrijdag 3 juli

1e prijs: Team Maxlead
2e prijs: Team 8-ball
3e prijs: Team Van Ameyde 

Neary dames: Claudia van Soest
Longest dames: Carola van der Burg
Neary Heren: Ruud van Benten
Longest Heren: Robert Verburg

Seniorendag donderdag 2 juli

1e prijs: G.W. en Mia Buhre  50 punten
2e prijs: Dennis Mulder en Anneloes van Erven 49 punten
3e prijs: Rene en Margarieta Krijt 49 punten
4e prijs: Rasem Haj Mohammad en Hoen Ong 48 punten
5e prijs: J.Cheriex en Marja v.d. Heuvel 48 punten
6e prijs: Jaap en Ria Lugtenburg 48
7e prijs: Leo van Dijk en Ejay Queen 47 punten

Naery dames: Coby v.d. Wal
Neary heren:   Richard v.d. Velden
 
Longest drive dames: Petra Andeweg
Longest drive heren:  Peter v.d. Wiel

Jeugdwedstrijd donderdagavond 2 juli

1e prijs: Clé Hoge en Hugo Hoge
2e prijs: Paul Leistra en Tycho Ruiter
3e prijs± Keel Hol en Tobias Albronda

Neary Heren hcp 0-20: Maurits Roos
Neary Heren: hcp 20-54:, Laurents van Stenus en een aanmoedigingsprijs voor Tycho Ruiter
Longest Drive: hcp 0-20: Jack van Hove
Longest Drive: hcp 20-54: Laurents van Stenus

MeetBall woensdagavond 1 juli

Neary dames
Hole 1: Ans de Haan (gast)
Hole 16: Francis Goedman

Neary heren
Hole 1: Jan Derwort (gast)
Hole 16: Rolf Goedman

Categorie hcp 0 - 9.9
1e prijs: Evert van Es, Hcp 5.3 - 19 punten
2e prijs: Maurits van der Klift, Hcp 6.9 - 19 punten
3e prijs: Petro Walters, Hcp 7.7 - 19 punten
4e prijs: Jerry Zeng, Hcp 5.8 - 18 punten

Categorie hcp 10 – 22.9
1e prijs: Eelco van Stokkom, Hcp 11.9 - 19 punten
2e prijs: Jan Derwort (gast), Hcp 22.4 - 18 punten
3e prijs: Ewa Walters, Hcp 10.5 - 16 punten
4e prijs: Sonja Veltrop, Hcp 16.1 - 16 punten
5e prijs: Anneloes van Erven, Hcp 14.5 - 15 punten

Categorie hcp 23 en hoger
1e prijs: Richard Verbrugge, Hcp 27.8 - 20 punten
2e prijs: Annette Vroom, Hcp 37 - 19 punten
3e prijs: Vera van Stokkom (gast), Hcp 42 - punten 18
4e prijs: Willem Schiff, Hcp 31.9 - 18 punten
5e prijs: Sjoerd Hess, Hcp 31.7 - 16 punten
6e prijs: Anja van Dongen, Hcp 32 - 16 punten

Een door Felix Sacht beschikbaar gestelde prijs is nog uitgereikt aan de gast met het beste resultaat, te weten Jan Derwort.

Mixedball woensdag 1 juli

1ste prijs : E. Verzijl en ten Cate  59 strokes.
2 de prijs :  A.Plomp en T. Schut 59 strokes .
3de prijs : M. Koppejan en B .Starink 60 strokes .

L.D HEREN GASTEN : S. Visser t Hooft.
L.D HEREN LEDEN  : P.Rosier.

NEARY HEREN GASTEN : M.Akkerman .
NEARY HEREN LEDEN : R de Haan .

L.D.DAMES GASTEN : M.Kolff
L.D. DAMES LEDEN : M. Starink.

NEARY DAMES GASTEN :J.Visser t Hooft .
NEARY DAMES LEDEN : S.Dolle .

Cross-Country I dinsdagavond 30 juni

Dames:
1e prijs met een aftrek van 8 slagen Danielle Luykx 14 punten
2e prijs met een aftrek van 15 slagen Ingrid van Os 14 punten
3e prijs met een aftrek van 6 slagen Anneloes van Erven 13 punten
Neary, Dorien Alkemade

Heren:
1e prijs met een aftrek van 15 slagen Theo Dessens 19 punten
2e prijs met een aftrek van 9 slagen Bart Bikker  18 punten 
3e prijs met een aftrek van 9 slagen Jamie Morling 18 punten 
Neary, Luc Vlug

Vriendinnendag dinsdag 30 juni

1e: Laila Rosier, Joke van Holstein, Suzanne Rogge, Julliëtte Westerkamp, Joyce van Holstein, Michelle Zaat 54 strokes
2e Jacobien Frijters, Liesbeth van Steen, Nanette Ingen Housz, Adjan Jeurissen, Joke van Vels, Danny van der Ven 55 strokes
3e Erica Lot, Coby van der Wal, Elly Verdoold, Lyda Brandhof, Annemarie Geiger, Ida Zwalua 55 strokes

Hole in one Hole 16: Loeki Broersma

Neary gasten: Hilde Knibbe
Neary leden: Jolanda de Hilster
Longest drive gasten: Erica Loth
Longest drive leden: Petra Andeweg

Vlaggenwedstrijd maandagavond 29 juni

1e Sandra Dolle (HCP 16.8), in de hole op 17
2e Margreet van Till (HCP 30.5) in de greenside bunker op 17
3e Ingrid van Os (HCP 36), fairway van 17.

Neary Dames:
HCP 0 – 19,9: Sandra Dolle
HCP 20 – 54 : Niet gevallen

Neary Heren
HCP 0 – 19,9: Menno Hazewindus
HCP 20 – 54 : Rein van Vels

Herendag maandag 29 juni

1: 59 pnt Eric Thijssen/ Menno Thijssen
2: 60 pnt Jacques Kuipers / Willem Brekelmans
3: 61 pnt Sjaak van der Voort / Leo Van der Voort
4: 61 pnt J. Van der Zwan / Jeroen va de Veerdonk
5: 61 pnt Hoen Ong / Chris Valetin
 
Neary hole 1 Leden: Niek Vrouwenvelder
Neary Hole 1 Gasten: Norbert Muller
 
Neary Hole 8 Leden: Jacques Kuipers
Neary Hole 8 gasten: Harm van Oeveren
 
Longest drive HCP 19-36 Gasten: Roel van Cromvoirt
Longest drive HCP 19-36 Leden: Adriaan van den Bosch
 
Longest drive HCP 0-18.9 Gasten: Thijs Belderbos
Longest drive HCP 0-18.9 Leden: Rolf Goedman

AM-AM zondag 28 juni

Scores teams
3e prijs:   81, Maurits Roos, Bart Beunders, Amy Koppert, Fridja Ever
2e prijs:   81, Ferry Kasman, Evert Brouwer, Susan Brouwer, Jamie Morling
1e prijs:  86, Jack van Hove, Peter Rosier, Patty van Enschot, Jenny van Poortvliet

AM AM
3e prijs hcp 5.7        35 pntn Ferry Kasman
2e prijs hcp 12.3    37 pntn Maurits Roos
1e prijs hcp 10.5    37 pntn Jack van Hove

Longest Drive
Heren: 19.0 – 54.0     Marc Berger
Dames:        Jenny van Poortvliet

Longest Drive
Heren: 0.0 – 18.9    Peter Rosier
Dames            Hilly Percival

Longest Drive AM AM
Heren/dames        Simon Short

Neary
Heren: 19.0 – 54.0    Ton van Vliet
Dames            Aleid Westenberg

Heren: 0.0 – 18.9    Joop Wiegant
Dames            Patty van Enschot

Neary AM AM    
Heren/dames        Caroline van Lanschot

Dauwtrap zondagochtend 28 juni

1.Eric Wind   hcp 17.1   23 pt
2.Sjoerd Hess  hcp 31,7   21 pt
3.Joke v Holstein  hcpp 14,0  20 pt

Neary heren: Eric Wind
Neary dames: Rinia de Bruin

Openingswedstrijd zaterdag 27 juni

1ste prijs: bruto 62, netto 53 (9 slagen)
Bart Broersma
Ad Hoornweg
Robert van Oel
Jan Blom
Wanneke van Dingstee
Loekie Broersma

2de prijs: bruto 69, netto 53 (16 slagen)
Gerwin Devilee
Kees Bakker
Rolf Harms
Marianne de Stoppelaar
Ceciel Scholten
Monique Frank

3de prijs: bruto 61, netto 54 (7 slagen)
Eric Wind
Oscar Rolsma
Marjolein Oldenburg
Domiek Diephuis
Marie-Jose van de Klift
Sandra Dolle

4de prijs: bruto 67, netto 55 (12 slagen)
Ricardo de Haan
Rob Hessing
Laurens van Stenus
Jolanda de Hilster
Joke van Vels

Neary dames hcp 19.0-54: Esther Offringa
Neary heren hcp 19.0-54: Jamie Morling
Neary dames hcp 0.0-18.9: Patty van Enschot
Neary heren hcp 0.0-18.9: Peter Lips

Longest dames hcp 19.0-54: Annemarie Geiger
Longest heren hcp 19.0-54: Jamie Morling
Longest dames hcp 0.0-18.9: Else van Dixhoorn
Longest heren hcp 0.0-18.9: Ricardo de Haan