Poule indeling competitieteams 2008 NGF

Dames 1, Standaard 1e klasse
Ontvangende Club Datum Poule D3
Rozenstein 1      Zo 30/3 Houtrak 1 - Heemskerkse 1 / Leeuwenbergh 1 - Zeegersloot 1
Zeegersloot 1    Zo 6/4 Heemskerkse 1 - Leeuwenbergh 1 / Rozenstein 1 - Houtrak 1
Houtrak 1          Zo 13/4 Leeuwenbergh 1 - Rozenstein 1 / Zeegersloot 1 - Heemskerkse 1
Heemskerkse 1  Zo 20/4 Rozenstein 1 - Zeegersloot 1 / Houtrak 1 - Leeuwenbergh 1
Leeuwenbergh 1 Zo 27/4  Zeegersloot 1 - Houtrak 1 / Heemskerkse 1 - Rozenstein 1

Dames 2, Reserve 3e klasse
Ontvangende Club Datum Poule D111
De Pan 4           Di 1/4 Welderen 2 - Amsterdamse 2 / Leeuwenbergh 2 - Veluwse 2
Veluwse 2          Di 8/4  Amsterdamse 2 - Leeuwenbergh 2 / De Pan 4 - Welderen 2
Welderen 2        Di 15/4 Leeuwenbergh 2 - De Pan 4 / Veluwse 2 - Amsterdamse 2
Amsterdamse 2  Di 22/4 De Pan 4 - Veluwse 2 / Welderen 2 - Leeuwenbergh 2
Leeuwenbergh 2 Di 29/4 Veluwse 2 - Welderen 2 / Amsterdamse 2 - De Pan 4

Dames 3, Reserve 3e klasse
Ontvangende Club Datum Poule D113
Heemskerkse 2   Di 1/4 Zeegersloot 2 - Haagsche 5 / Leeuwenbergh 3 - Kennemer 4
Kennemer 4        Di 8/4 Haagsche 5 - Leeuwenbergh 3 / Heemskerkse 2 - Zeegersloot 2
Zeegersloot 2      Di 15/4 Leeuwenbergh 3 - Heemskerkse 2 / Kennemer 4 - Haagsche 5
Haagsche 5         Di 22/4 Heemskerkse 2 - Kennemer 4 / Zeegersloot 2 - Leeuwenbergh 3
Leeuwenbergh 3  Di 29/4 Kennemer 4 - Zeegersloot 2 / Haagsche 5 - Heemskerkse 2

Heren 1, Standaard 3e klasse
Ontvangende Club Datum Poule H21
Leeuwenbergh 1  Zo 30/3 Veldzijde 1 - Kromme Rijn 1 / Rijckevorsel 1 - Kleiburg 1
Kleiburg 1           Zo 6/4 Kromme Rijn 1 - Rijckevorsel 1 / Leeuwenbergh 1 - Veldzijde 1
Veldzijde 1          Zo 13/4 Rijckevorsel 1 - Leeuwenbergh 1 / Kleiburg 1 - Kromme Rijn 1
Kromme Rijn 1    Zo 20/4 Leeuwenbergh 1 - Kleiburg 1 / Veldzijde 1 - Rijckevorsel 1
Rijckevorsel 1     Zo 27/4 Kleiburg 1 - Veldzijde 1 / Kromme Rijn 1 - Leeuwenbergh 1

Heren 2, Reserve 3e klasse
Ontvangende Club        Datum Poule H112
Leeuwenbergh 2           Zo 30/3 Zeegersloot 2 – Haarlemmerm.sche 2 / Rozenstein 3 -
                                               Broekpolder 5
Broekpolder 5              Zo 6/4   Haarlemmerm.sche 2 - Rozenstein 3 / Leeuwenbergh 2 -
                                               Zeegersloot 2
Zeegersloot 2              Zo 13/4  Rozenstein 3 - Leeuwenbergh 2 / Broekpolder 5 –   
                                               Haarlemmerm.sche 2
Haarlemmerm.sche 2   Zo 20/4  Leeuwenbergh 2 - Broekpolder 5 / Zeegersloot 2 - Rozenstein 3
Rozenstein 3                Zo 27/4 Broekpolder 5 - Zeegersloot 2 / Haarlemmerm.sche 2 - 
                                               Leeuwenbergh 2

Heren 3, Reserve 4e klasse
Ontvangende Club Datum Poule H117
Kleiburg 3             Zo 30/3 Leeuwenbergh 3 - Olympus 3 / Oude Maas 3 - Zoetermeer 2
Zoetermeer  2       Zo 6/4 Olympus 3 - Oude Maas 3 / Kleiburg 3 - Leeuwenbergh 3
Leeuwenbergh 3    Zo 13/4 Oude Maas 3 - Kleiburg 3 / Zoetermeer 2 - Olympus 3
Olympus 3            Zo 20/4 Kleiburg 3 - Zoetermeer 2 / Leeuwenbergh 3 - Oude Maas 3
Oude Maas 3         Zo 27/4 Zoetermeer 2 - Leeuwenbergh 3 / Olympus 3 - Kleiburg 3

Heren 4, Reserve 5e klasse
Ontvangende Club   Datum Poule H136
Goese 3                  Zo 30/3 Leeuwenbergh 4 - Capelle a/d IJssel 3 / Rijckevorsel 2 -
                                          Oude Maas 5
Oude Maas 5           Zo 6/4   Capelle a/d IJssel 3 - Rijckevorsel 2 / Goese 3 - Leeuwenbergh 4
Leeuwenbergh 4      Zo 13/4 Rijckevorsel 2 - Goese 3 / Oude Maas 5 - Capelle a/d IJssel 3
Capelle a/d IJssel 3 Zo 20/4 Goese 3 - Oude Maas 5 / Leeuwenbergh 4 - Rijckevorsel 2
Rijckevorsel 2         Zo 27/4 Oude Maas 5 - Leeuwenbergh 4 / Capelle a/d IJssel 3 - Goese 3

Heren 5, Reserve 5e klasse
Ontvangende Club     Datum Poule H131
A'dam Old Course 2   Zo 30/3 GVN 2 - Amsterdamse 3 / Leeuwenbergh 5 - Olympus 5
Olympus 5                Zo 6/4  Amsterdamse 3 - Leeuwenbergh 5 / A'dam Old Course 2 –GVN 2
GVN 2, loc. Hitland     Zo 13/4 Leeuwenbergh 5 - A'dam Old Course 2 / Olympus 5 -
                                            Amsterdamse 3
Amsterdamse 3         Zo 20/4 A'dam Old Course 2 - Olympus 5 / GVN 2 - Leeuwenbergh 5
Leeuwenbergh 5        Zo 27/4 Olympus 5 - GVN 2 / Amsterdamse 3 - A'dam Old Course 2

Dames senioren 1, Open 3e klasse
Ontvangende Club   Datum Poule M12
Broekpolder 3          Do 3/4  Oude Maas 2 - Leeuwenbergh 1 / Rozenstein 2 - De Dorpswaard 1
De Dorpswaard 1     Do 10/4 Leeuwenbergh 1 - Rozenstein 2 / Broekpolder 3 - Oude Maas 2
Oude Maas 2           Do 17/4 Rozenstein 2 - Broekpolder 3 / De Dorpswaard 1 - Leeuwenbergh 1
Leeuwenbergh 1      Do 24/4 Broekpolder 3 - De Dorpswaard 1 / Oude Maas 2 - Rozenstein 2
Rozenstein 2           Do 8/5   De Dorpswaard 1 - Oude Maas 2 / Leeuwenbergh 1 - Broekpolder 3

Dames senioren 2, Open 5e klasse
Ontvangende Club   Datum Poule M35
Kleiburg 1               Do 3/4   Toxandria 2 - Leeuwenbergh 2 / Albatross 1 - Broekpolder 6
Broekpolder 6         Do 10/4  Leeuwenbergh 2 - Albatross 1 / Kleiburg 1 - Toxandria 2
Toxandria 2            Do 17/4  Albatross 1 - Kleiburg 1 / Broekpolder 6 - Leeuwenbergh 2
Leeuwenbergh 2      Do 24/4 Kleiburg 1 - Broekpolder 6 / Toxandria 2 - Albatross 1
Albatross 1             Do 8/5   Broekpolder 6 - Toxandria 2 / Leeuwenbergh 2 - Kleiburg 1

Heren senioren 1, Open 2e klasse
Ontvangende Club  Datum Poule P3
Rozenstein 1          Vr 4/4   Noordwijkse 3 - Houtrak 2 / Leeuwenbergh 1 - Haagsche 1
Haagsche 1            Vr 11/4 Houtrak 2 - Leeuwenbergh 1 / Rozenstein 1 - Noordwijkse 3
Noordwijkse 3        Vr 18/4 Leeuwenbergh 1 - Rozenstein 1 / Haagsche 1 - Houtrak 2
Houtrak 2              Vr 25/4 Rozenstein 1 - Haagsche 1 / Noordwijkse 3 - Leeuwenbergh 1
Leeuwenbergh 1     Vr 2/5  Haagsche 1 - Noordwijkse 3 / Houtrak 2 - Rozenstein 1

Heren senioren 2, Open 4e klasse
Ontvangende Club      Datum Poule P30
Amsterdamse 2          Vr 4/4  Haarlemmerm.sche 3 – L’bergh 2 / Capelle a/d IJssel 1 -
                                          Kennemer 3
Kennemer 3               Vr11/4 L’bergh 2 - Capelle a/d IJssel 1 / Amsterdamse 2 –
                                          Haarlemmerm.sche 3
Haarlemmerm.sche 3 Vr 18/4 Capelle a/d IJssel 1 - Amsterdamse 2 / Kennemer 3 – L’bergh 2
Leeuwenbergh 2        Vr 25/4 Amsterdamse 2 - Kennemer 3 / Haarlemmerm.sche 3 -
                                           Capelle a/d IJssel 1
Capelle a/d IJssel l     Vr 2/5 Kennemer 3 – Haarlemmerm.sche 3 / L’bergh 2 - Amsterdamse 2

Heren senioren 3, Open 4e klasse
Ontvangende Club     Datum Poule P29
Zeegersloot 2           Vr 4/4 Zoetermeer 1 - De Hooge Bergsche 1 / Kleiburg 2 - Leeuwenbergh 3
Leeuwenbergh 3       Vr 11/4 De Hooge Bergsche 1 - Kleiburg 2 / Zeegersloot 2 - Zoetermeer 1
Zoetermeer 1           Vr 18/4 Kleiburg 2 - Zeegersloot 2/ Leeuwenbergh 3, De Hooge Bergsche 1
De Hooge Bergsche 1 Vr 25/4 Zeegersloot 2 - Leeuwenbergh 3 / Zoetermeer 1 - Kleiburg 2
Kleiburg 2                 Vr 2/5 Leeuwenbergh 3 - Zoetermeer 1 / De Hooge Bergsche 1 -
                                          Zeegersloot 2

Heren senioren 4, Open 6e klasse
Ontvangende Club     Datum Poule P66
Prise d'Eau 4             Vr 4/4  Roxenisse 4 - Strijen 1 / Leeuwenbergh 4 - Landgoed 
                                           Nieuwkerk 3
Landgd Nieuwkerk 3   Vr 11/4 Strijen 1 - Leeuwenbergh 4 / Prise d'Eau 4 - Roxenisse 4

Roxenisse 4               Vr 18/4 Leeuwenbergh 4 - Prise d'Eau 4 / Landgoed Nieuwkerk 3 - 
                                            Strijen 1
Strijen 1                    Vr 25/4 Prise d'Eau 4 - Landgoed Nieuwkerk 3 / Roxenisse 4 - 
                                             Leeuwenbergh 4
Leeuwenbergh 4         Vr 2/5  Landgoed Nieuwkerk 3 - Roxenisse 4 / Strijen1 -
                                            Prise d'Eau 4

Heren senioren 5, Dubbel Negen Afdeling
Ontvangende Club Datum Poule P214
Cromstrijen 5           Vr 4/4 Zeegersloot 6 - Leeuwenbergh 5 / Rijswijkse 4 - Rozenstein 5
Rozenstein 5            Vr 11/4 Leeuwenbergh 5 - Rijswijkse 4 / Cromstrijen 5 - Zeegersloot 6
Zeegersloot 6           Vr 18/4 Rijswijkse 4 - Cromstrijen 5 / Rozenstein 5 - Leeuwenbergh 5
Leeuwenbergh 5       Vr 25/4 Cromstrijen 5 - Rozenstein 5 / Zeegersloot 6 - Rijswijkse 4
Rijswijkse 4              Vr 2/5 Rozenstein 5 - Zeegersloot 6 / Leeuwenbergh 5 - Cromstrijen 5

Jeugd 1, Open 3e klasse
Ontvangende Club Datum Poule J13
Leeuwenbergh 1   Za 22/3 Zeegersloot 1 - Spaarnwoude 1 / Oude Maas 3 - Haagsche 3
Haagsche 3          Za 29/3 Spaarnwoude 1 - Oude Maas 3 / Leeuwenbergh 1 - Zeegersloot 1
Zeegersloot 1       Za 5/4 Oude Maas 3 - Leeuwenbergh 1 / Haagsche 3 - Spaarnwoude 1
Spaarnwoude 1    Za 12/4 Leeuwenbergh 1 - Haagsche 3 / Zeegersloot 1 - Oude Maas 3
Oude Maas 3        Za 19/4 Haagsche 3 - Zeegersloot 1 / Spaarnwoude 1 - Leeuwenbergh 1