Indeling competitieteams 2008

Begin maart 2008. De technische commissie maakt graag de definitieve selecties kenbaar. 

De indeling

Heren 1 
Ard Muijsson, Geert Jan van Rijn, Clé Hoge, Maarten Roeleveld (C), Sander Blom, 
Niels Compier, Hans Hulleman

Heren 2
Elmer Bol, Robbert Runderkamp, John Baker, Chris Vandooren, Willem Rijgersberg, Eddy Chan, Ferry Kasman, Ivo Albrecht, Willem Kind

Heren 3
Eric Pool, Rene Krijt, Frank Schutter, Erik van Tielraden, Dingeman Leijdens (C),
Peter van Helden, Ton van Schie

Heren 4
Erwin Verwer (C), Harry Visser, Adrie Aalbers, Frits de Haan, Oscar Rolsma,
Erik Hoogeveen, Ian Ruinen

Heren 5
Raymond Slootweg, Gert-Jan de Graaff, Tom Been, Ricardo de Haan (C), Pieter de Graaff, Tim Schut, Freek Bruikman, (reserve Ton Levert)

Heren senioren 1
Dick Leeksma, (C), Paul Leistra, Bart Broersma, Rens Buik, Wim Veloo, Frans Ohm,
Otto Koenders, Chris van Dijk

Heren senioren 2
Richard Koch, Leo van Dijk (C),  Arthur van der Mark, Ray van Blommestein, Hans Bol,
Henk van der Maten, (reserve Tom Bodaan)

Heren senioren 3
Gerard van der Voort, Kho Tan (C),  Leo van Santen, Sjaak van der Voort, Henk Keijzer, Fred Meershoek, (reserve Jan van Roon)

Heren senioren 4
Joop Bennebroek Gravenhorst (C), Henk Maarschalk, Rasem Haj Mohammad, Gé van Opstal, Rob Hessing, Tim van Kooten, Paul Gompen

Heren senioren 5 (9-9)
Hans Wiegerinck (C), Ton Collignon, Theo Dietz, Piet Jongsma, Theo Smulders, Frans van Noort, Ton van Rooyen, Frank Nelwan, Jimmy Tjan, Gerard Duijvestein

 
Dames 1
Lilian van der Vloed , Carola Vidor, Ellen Hasenbosch, Jacobien Frijters, Wies Collignon (C), Gina Guillamon

Dames 2 
Els Abma, Mariëtte van Empel, Karen Mayer, Inge Kuyt,  Dominiek Diephuis,
Laila Rosier (C)

Dames 3
Nanette Ingen Housz (C), Annekee Hanssen, Carla de Wit, Hilly Percival,
Agnes Bennebroek Gravenhorst, Marianne de Beijer

Reserves voor dames 2 en 3
Hilde Zegelaar, Claire Freling, Annette de Wit, Ariaan de Weerd

Dames senioren 1
Sonja van Noort, Hanny Bol, Ria Koole, Joke van Holstein, An So (C), Danielle Luijckx,  Jacqueline Westenberg

Dames senioren 2
Karin Paagman, Renée van Eybergen (C), Tina Tangkesalle, Marianne Kooistra,
Lia Bijl, Erlie Rijgersberg, Simone vd Zwan, Veronique Mulder, Patty van Enschot

Jeugd
Ivo Albrecht (C), Taco Kuipers, Robbert van Helden, Benjamin Fledderus,
Michiel van Oijen, Govert Soeters, Epko Kuipers